ІВО

Інтернет-магазини вже давно стали необхідністю для вдалої торгівлі та чудовим способом розвитку бізнесу. Адже власнику інтернет-магазину зовсім не обов'язково мати склад готової продукції, орендовану торгову площу, та купувати спеціалізоване обладнання – вітрини, прилавки та касові апарати. Також величезною перевагою є те, що інтернет торгівлю майже повністю можна автоматизувати.

Ці та багато інших переваг інтернет-магазину стали причиною звернення до нас компанії IBO.

Go

Клієнт і завдання

Польська компанія IBO - це виробник заглибних помп та інших пристроїв в області помпових технологій. Компанія безперервно працює з 1999 року. В багатьох країнах вже є їх офіційні представники та партнери, нарешті й в Україні теж. 

Помпи даної компанії використовуються в будинках, садах, на дачних і сільськогосподарських ділянках, у виробничих та сервісних приміщеннях і в багатьох інших місцях. Завдяки своїй надійності вони цінуються всіма групами клієнтів. Саме тому виникла потреба створити онлайн магазин, в якому можна зручно підібрати потрібний товар.

Рішення

Як і завжди ми почали роботу з дизайну. Кольорова гама бренду лягла в основу всього, а логічно та правильно розміщені елементи зробили сайт стильним та зручним. За допомогою зручних фільтрів в каталозі можна швидко знайти потрібний вам товар та швидко здійснювати покупки. 

У клієнтів є змога не лише замовити товари, а ще й скористатись послугами, які надає компанія. Завдяки зручній навігації по сайту можна швидко дізнатись про товари, послуги, можливість гуртових покупок та новини.

Для чіткої автоматизації процесів оформлення замовлення, додавання товарів та організації зворотнього зв’язку ми розробили адміністративну панель та реалізували інтеграції з Укрпоштою, Новою Поштою та Telegram.