Tisto

Сучасний клієнт, перед тим як зробити замовлення їжі з доставкою або ж піти в ресторан, обов'язково хоче отримати інформацію про заклад в Інтернет. І вже виходячи з того, що він побачить, прочитає, чи зможе він забронювати столик буде робити свій вибір.

Тому на даний момент вкрай важливо в даній сфері бізнесу мати сучасний і зручний сайт.


Клієнт і завдання

Не знехтував вище описаною потребою і новий ресторан під назвою Tisto, що знаходиться у м. Володимир-Волинський. Перед замовником постав ряд важливих задач, а саме:

  • зробити процедуру замовлення доставки максимально зручною,
  • передати комфортну атмосферу закладу та його лаконічний стиль, 
  • налагодити стабільний комунікативний канал для інформування клієнтів.

Рішення

Ми підійшли до рішення даних задач комплексно. Завдяки чіткій командній роботі змогли реалізувати узгоджений функціонал досить швидко. Дизайн було розроблено в кольоровій гамі логотипу та з увагою до стилю закладу. Правильне розміщення елементів сайту робить його зручним в користуванні. Також для більшої зручності було зроблено інтеграцію з Телеграм-ботом, що суттєво пришвидшує отримання замовлень з сайту. Наявність актуального меню, якісний візуальний контент, зручне юзабіліті, можливість замовити доставку онлайн, зручне налагодження зворотного зв’язку з клієнтом -  це далеко не весь список реалізованого нами. 


Our portfolio

Всі роботи
OYKO
Твій картковий гаманець!
Flow
Корпоративний сайт компанії